brązowe oczy

Laminacja InLei Lash Filler + henna rzęs

Naturalny wygląd rzęs nie zawsze zadowala kobiety, którym zależy na intensywnym, wyrazistym spojrzeniu. Rzęsy często są jasne, rzadkie i rosną w linii prostej, zamiast być gęste i zalotnie podkręcone. Nawet tusze do rzęs nie są  stanie zapewnić oczekiwanego efektu.

Dla kobiet, którym zależy na naturalnym, acz widocznym efekcie, poleca się nieinwazyjne i zupełnie bezpieczne zabiegi jakimi są lifting i laminacja rzęs.

Włoska marka InLei Lash Filler jest firmą nr 1 na świecie w preparatach do laminacji.

IMG_2557.jpg

Zaraz po zabiegu

Przed zabiegiem

Przedłużanie rzęs

Piękne rzęsy to jeden z największych atutów twarzy kobiety. To właśnie dzięki nim spojrzenie nabiera głębi i potrafi hipnotyzować. Wiele kobiet bez podkreślenia rzęs maskarą nie rusza się z domu. Gęste i długie rzęsy sprawiają, że oczy się optycznie powiększają. Do tej pory, aby uzyskać pożądany efekt niezbędne było stosownie tuszów do rzęs, zalotek czy henny. Teraz wystarczy umówić się na zabieg przedłużania rzęs w naszym salonie i codziennie budzić się z pięknymi rzęsami!

W naszym salonie kładziemy ogromny nacisk na bezpieczeństwo oraz higienę pracy. Wszystkie narzędzia są poddawane sterylizacji po każdym zabiegu, jak również używamy jednorazowych płatków pod oczy i szczoteczek do przeczesywania rzęs. Idąc na przeciw naszym Klientkom i szanując ich czas możliwe jest połączenie zabiegu przedłużania rzęs  z manicurem lub pedicurem (po wcześniejszym umówieniu wizyty).

Przedłużanie rzęs to najlepszy sposób na długotrwałe wydłużenie, zagęszczenie i pogrubienie naturalnych rzęs. Dzięki zabiegowi można zapomnieć o ich codziennym tuszowaniu czy doklejaniu sztucznych rzęs. Oprócz pięknego wyglądu, wygody oraz trwałości zabieg ten posiada także inną zaletę – wytrzymałość. Będąc posiadaczką przedłużonych rzęs bez problemu możemy uprawiać intensywny wysiłek, pocić się, korzystać z sauny, basenu czy kąpieli w morzu.

9441ABD8-09D1-4311-B5F5-CAC06524DE56.jpe
97542793-8CF2-4E45-947D-E8DF80F3B3E0.jpe

 

Henna i regulacja

Żelowa henna rzęs i brwi plus regulacja.