008.jpg

Soft lifting kwasem hialuronowym

  Kwas hialuronowy wykorzystywany jest w medycynie estetycznej od ponad 20 lat. Jest to jeden z najpopularniejszych sposobów na przywrócenie młodości skórze

Jędrność i sprężystość skóry wynika z odpowiedniej ilości kwasu hialuronowego, który odpowiada za utrzymanie w niej wody.W wyniku procesu starzenia się, skóra traci naturalne nawilżenie, staje się sucha i wiotka.

 

Dzięki zabiegowi tzw. „Soft Liftingu” możemy przywrócić skórze właściwy poziom nawilżenia i sprawić, że odzyska ona elastyczność. W terapii stosuje się preparaty z nieusieciowanycm kwasem hialuronowym lub produkty zawierające stabilizowany kwas hialuronowy.

Pracujemy na: 

Neauvia hydra delux, Stylage Hydromax®, Restylane Vital®

Zabiegi wykonujemy  z użyciem miękkiej kaniuli – stąd nazwa „soft”. Jest to alternatywa dla tradycyjnej mezoterapii wykonywanej z użyciem igły. Użycie kaniuli zmniejsza znacznie ilość wkłuć, minimalizuje powstanie zasinień i grudek.

Dla pełnego komfortu terapii, przed zabiegiem, na życzenie pacjenta, skóra może zostać znieczulona maścią.

Wskazania do zabiegu

  • zmarszczki

  • wiotkość skóry

  • fotostarzenie skóry – suchość

  • przebarwienia 

  • zmiany naczyniowe

Efekty zabiegu

Poprawa nawilżenia skóry i wypłycenie zmarszczek utrzymują się do 3 miesięcy. Zależą one w dużym stopniu od wyjściowego stanu skóry, rodzaju użytego preparatu oraz wieku pacjenta i trybu życia: ekspozycja na słońce, dieta, używki. 

Po zabiegu 

Po zabiegu może wystąpić zaczerwienienie i obrzęk, które schodzą samoistnie od kilku godzin do 2-3 dni. Miejscowa tkliwość jeśli wystąpi – ustępuje po 24 godzinach. Ślady po wkłuciach są zazwyczaj niewidoczne.

Zastanawiasz się czy zabieg liftingu wolumetrycznego jest dla Ciebie?

ZADZWOŃ

tel. +48 609 759 559